Radni VI Kadencji

Profile Radnych VI Kadencji.

Jarosław Suski

Jarosław Suski

Przewodniczący

Przynależność: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Andrzej Dela

Andrzej Dela

Wiceprzewodniczący

Przynależność: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Romuald Fedorczak

Romuald Fedorczak

Wiceprzewodniczący

Przynależność: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Iwona Brzozowska

Iwona Brzozowska

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Przemysław Ficner

Przemysław Ficner

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwości
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Krzysztof  Galerczyk

Krzysztof Galerczyk

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Jarosław Intek

Jarosław Intek

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Łukasz Kempa

Łukasz Kempa

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Zenobia Kubicka

Zenobia Kubicka

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Marcin Kula

Marcin Kula

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Zygmunt Muszyński

Zygmunt Muszyński

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Andrzej Staroszczuk

Andrzej Staroszczuk

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Mariusz Stokłosa

Mariusz Stokłosa

Radny

Przynależność: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA K
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Alina Śmigiel

Alina Śmigiel

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Bogumiła Ulanowska

Bogumiła Ulanowska

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Sylwia Wojtasik

Sylwia Wojtasik

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Waldemar Wrześniak

Waldemar Wrześniak

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Andrzej Ziarek

Andrzej Ziarek

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Grzegorz Zwarycz

Grzegorz Zwarycz

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Paweł  Zwolski

Paweł Zwolski

Radny

Przynależność: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA K
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Andrzej Żuberek

Andrzej Żuberek

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły